Podstawowe Usługi

Chcesz sprzedać auto za dobrą cenę?

To nie takie proste, bo na rynku twoja oferta będzie konkurowała z tysiącami ogłoszeń wystawianymi przez zawodowych handlarzy. Nie oszukujmy się! wszyscy jesteśmy wzrokowcami i pierwsze wrażenie jest najważniejsze w wielu dziedzinach życia. Jeśli się nie postarasz, możesz tygodniami czekać na to, żeby ktokolwiek chciał obejrzeć samochód nie wspominając o sprzedaży.

autorzeszow

Oferty profesjonalnych sprzedawców wyglądają lepiej, bo ci bez skrupułów maskują usterki, manipulują stanami liczników, ukrywają powypadkową przeszłość auta i fałszują książki serwisowe. Uczciwa i niepodkręcona oferta może się wydawać nieatrakcyjna. Zaufaj nam a przekonasz się że prawie każdy pojazd można przygotować tak aby w swojej kategorii stał się ofertą atrakcyjną i przyciągającą uwagę i co najważniejsze BEZ OSZUKIWANIA.
Jeżeli na zdjęciach samochód wygląda przeciętnie, opis jest jednozdaniowy lub niema go wcale to osoby oglądające ogłoszenie mogą pomyśleć, że na żywo będzie tylko gorzej, że sprzedający jest kompletnym ignorantem i tak samo traktował swój samochód – byle jak! tak jak byle jakie jest jego ogłoszenie.

Od tego, jak zostanie przygotowane auto, jak zostaną wykonane zdjęcia oraz jak to wszystko zostanie połączone w ogłoszeniu internetowym, nie zapominając o dobrym i rzetelnym opisie, zależy czy znajdą się na nie chętni i ile będą skłonni zapłacić. Śmieci w środku, pełna popielniczka, błoto na dywanikach, plamy na tapicerce – to robi fatalne wrażenie na kupujących.

Nasze usługi, oraz poszczególne etapy naszych prac.
  • Zaczynamy oczywiście od porządnego umycia auta.
  • Jeśli lakier jest porysowany, matowy, polerujemy go. Polerujemy z reguły ręczne jest to pracochłonne, ale w 100% bezpieczne dla lakieru.

Polerowanie mechaniczne ściąga pewną warstwę lakieru, i dlatego stosujemy je tylko w uzasadnionych przypadkach.

  • Usuwamy drobne ślady korozji, wykonujemy zaprawki drobnych obić i zadrapań.
  • W razie potrzeby polerujemy reflektory samochodu – w nowszych autach klosze wykonane są z tworzywa, które z czasem robi się matowe. Politura do plastiku, lekko ścierna pasta lub w ostateczności papier ścierny i mechaniczna polerka przywróci im blask.
  • Wykonujemy kompleksowe pranie tapicerki, podłogi, podsufitki najlepszymi dostępnymi i sprawdzonymi środkami.
  • Dokładnie czyścimy wszystkie plastiki, kratki wentylacyjne itp., pokrywamy je półmatowym lub błyszczącym środkiem do konserwacji.
  • Specjalnymi środkami czyścimy aluminiowe felgi, często mocna chemia jest niezbędna ponieważ stare zabrudzenia pyłem z klocków hamulcowych jest bardzo ciężko usunąć zwykłym myciem.
  • Zdjęcia wykonujemy bardzo dobrym aparatem, i co najważniejsze w bardzo ciekawych plenerach, wykonujemy kilka sesji aby w przypadku problemów ze sprzedażą można było dla odświeżenia ogłoszenia zdjęcia podmienić.
  • Wykonujemy profesjonalne aukcje we wszystkich wiodących serwisach ogłoszeniowych, używamy doskonałych szablonów przyciągających wzrok, wykonujemy opis, aby był subtelny i nie nachalny.