Odkup Auta za Gotówkę

Masz już dość czekania na normalnego kupującego? Masz dość rozmów, dziwnych pytań, wygórowanych i nie realnych oczekiwań. A może po prostu nikt nie dzwoni, a Tobie tak bardzo potrzebna jest gotówka bo wizja nowego, lepszego auta spędza Ci sen z powiek.

Odkup auta za gotówkę, takich ogłoszeń w prasie są tysiące, wydawało by się prosta sprawa, zadzwonię i jeszcze dziś auto będzie sprzedane – Bzdura!

Aby sprawdzić jak to działa zadzwoniliśmy wyrywkowo do osób zajmujących się tym tematem i próbowaliśmy sprzedać nasze prywatne samochody. Oto nasze doświadczenia:

Na wstępie jest bardzo miło, jeśli model odpowiada, potencjalny kupujący proponuje całkiem przyzwoitą kwotę, jesteśmy zapraszani w określone miejsce, lub miły pan sam fatyguje się i przyjeżdża do nas osobiście. A teraz bajka się kończy, w ciągu kilku minut zostajemy sprowadzeni do parteru, dowiadujemy się że nasz samochód ma tysiące usterek jest powypadkowy, a zainteresowanie rynku wtórnego naszym pojazdem jest znikome. Ale oczywiście, pan chce nam pomóc w tej trudnej dla nas chwili i kupi nasz pojazd wyjątkowo dziś, ale za 60% ceny jaką zaproponował na wstępie. Ot to tyle, cudów niema, każdy chce żyć, chciało by się powiedzieć.

Chcesz sprzedać dobrze swój pojazd? Zrób to sam!

Ale jeśli z jakichś przyczyn Twój samochód sprzedany powinien być już wczoraj a Ty nie masz czasu podrapać się po d…, napisz do nas lub zadzwoń i umów się, postaramy się podejść do tematu po ludzku, przedstawimy ofertę która nie będzie obrazą dla Ciebie i Twojego auta, jeśli jednak nie będziemy zainteresowani kupnem (bo i tak może być), zaproponujemy inne możliwości pomocy w sprzedaży, tak aby wszyscy byli zadowoleni.